Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Coco

Numer telefonu : +8613528796850

WhatsApp : +8613528796850

SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD

SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE & CABLE CO., LTD

  • SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD
  • SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD
  • SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD
  • SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD
  • SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki Finecredit Ilość pracowników 200~300
Coroczne wyprzedaże 230701800.00-307602400 Rok założenia 1990
pc Export 60% - 70%
Wprowadzenie

Firma DJX Cable została założona w 1990 roku i formalnie zarejestrowana w 2003 roku jako Shenzhen Dongjiaxin Wire&Cable co., ltd.. W 2017 roku DJX założył spółkę grupy Shenzhen Finecredit Group Co., ltd.i rozpoczął model działania grupy z 4 spółkami zależnymi będącymi w całości własnością.Baza produkcyjna grupy znajduje się w Shenzhen w prowincji Guangdong, która jest zaawansowanym parkiem przemysłowym integrującym badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis.Dongjiaxin Cable ma ponad 20 patentów, ponad 10 praw autorskich do oprogramowania i kilka prac naukowych.W ostatnich latach DJX zdobył honorowe tytuły „National High-tech Enterprise”, „Shenzhen Famous Brand”, „Guangdong Province Winning Enterprise by Quality”, a Dongjiaxin Cable to Guangdong Flexible Mineral Fireproof Cable Research Center i Shenzhen University Wire oraz Studium Produkcji Kabli i baza współpracy badawczej.DJX przeszedł system zarządzania jakością CQC ISO 9001-2014, system zarządzania środowiskowego ISO14001, system zarządzania zdrowiem w pracy OHSAS 18001-2001.DJX Cable posiada profesjonalne laboratorium kablowe, które przeszło certyfikację CNAS ISO/IEC 17025 i może wydawać uznane na całym świecie raporty z testów.

Nasze kable i przewody uzyskały certyfikat UL, certyfikat ETL, certyfikat TUV, certyfikat VDE, certyfikat CE, certyfikat CQC i CCC oraz certyfikat QS.Nasze polecane produkty to: przemysłowy kabel elektryczny, kabel zasilający niskiego napięcia, kabel Ethernet LAN, kabel z izolacją gumową, kabel fotowoltaiczny i drut do majsterkowania itp., ponad 2000 rodzajów specyfikacji produktów.Produkty DJX spełniają również wymagania zarówno dyrektywy Restriction on HazardousSubstances (RoHS), jak i California Proposition 65.

DJX Cables jest preferowaną marką dla dużych krajowych projektów, takich jak most Hongkong-Zhuhai-Makao, Światowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Shenzhen, międzynarodowe lotnisko w Shenzhen, metro w Shenzhen, elektrownia jądrowa Fujian Ningde, Uniwersytet Shenzhen MSU-BIT, przybrzeżne centrum handlowe Zhongzhou centrum itp. Kabel DJX jest szeroko stosowany w inżynierii komunalnej, branży nieruchomości, obiektach kolejowych, urządzeniach przemysłowych, przemyśle oświetleniowym i innych dziedzinach.Zależy nam na opracowywaniu bezpiecznych przewodów i kabli oraz zapewnianiu bezpieczniejszych kabli dla klientów.Nasza jakość i usługi są wysoko cenione przez klientów krajowych i międzynarodowych.Dzięki staraniom każdego pracownika DJX nasza jakość i usługi zostały wysoko ocenione przez klientów krajowych i międzynarodowych.

Historia

Nasze laboratorium posiada certyfikat CNAS, od surowca do gotowego produktu, poprzez warstwy kontroli, aby zapewnić wysoki standard jakości.

 

Chiny SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD profil firmy 0

Usługa

Kabel DJX jest szeroko stosowany w inżynierii komunalnej, branży nieruchomości, transporcie kolejowym, sprzęcie mechanicznym, przemyśle oświetleniowym i innych dziedzinach.

1. Posiadamy profesjonalny zespół przedsprzedażny i posprzedażny, porcję jeden do jednego i szybką reakcję w ciągu 24 godzin 7 dni.

2. Opracowujemy i projektujemy drut i kabel zgodnie z wymaganiami klienta.

3. Mamy doskonałą obsługę posprzedażną i dwuletnią gwarancję na produkty.

4. OEM/ODM

DJX Cables przestrzega zasady „jakość + obsługa”, uczciwej współpracy i szuka sytuacji, w których wszyscy wygrywają.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Nasz zespół

Zawsze kierujemy się zasadą „jakość+usługa”, aby zapewnić naszym klientom bezpieczne i niezawodne produkty kablowe i kablowe.

Zespół

DJX Cables posiada profesjonalny i wydajny zespół ds. technologii, kontroli jakości, sprzedaży, obsługi klienta itp.Trzymamy się razem i we wszystkim dajemy z siebie wszystko.Aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości produkty i intymną obsługę.

Chiny SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD profil firmy 0

Szanujemy się nawzajem, tworzymy zdrowe środowisko pracy i życia, zapewniamy szkolenia umiejętności i platformę edukacyjną, Finecrediters pracują w harmonijnych warunkach i osiągają osobisty rozwój w pracy.

Chiny SHENZHEN DONGJIAXIN WIRE&CABLE CO.,LTD profil firmy 1